tu jesteś:  Strona główna»AKTUALNOŚCI»Relacje
SEARCH CAMP 2012

14-16 grudnia 2012 r. osoby z naszej Fundacji uczestniczyły w Szkoleniu dla ochotniczych grup poszukiwawczo-ratowniczych SEARCH CAMP 2012 organizowanego przez OSP Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego we Wrocławiu przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego.
Szkolenie z podstawowych technik linowych

1-2 grudnia 2012 Fundacja PSI RATOWNICY, Grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Wisznia Mała oraz przedstawiciel HO CICHOCIEMNI udała się na szkolenie z podstawowych technik linowych organizowane przez firmę Wysokościówka.
Testy mentalne

19-22 listopada 2012 r. Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie Wydział Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu zorganizowała pilotażową sesję testów mentalnych, stanowiących element wykonawczy rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącego użycia zwierząt w akcjach ratowniczych.
Warsztaty dla Przewodników Psów Ratowniczych

W dniach 12-17 listopada w Wydziale Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych Szkoły Aspirantów PSP w Nowym Sączu odbyły się Warsztaty dla Przewodników Psów Ratowniczych (cz. III).
Udział wzięło ponad 40 osób z grup poszukiwawczych Ochotniczej Straży Pożarnej i Państwowej Straży Pożarnej.
Egzaminy psów ratowniczych Państwowej Straży Pożarnej

Jesień to pora kolejnej sesji egzaminacyjnej psów ratowniczych Państwowej Straży Pożarnej.
Miło nam poinformować, że ilość psów z egzaminami PSP związanych z Fundacją rośnie :)

Ekologia jest spoko!

6 października 2012 r.nasza Fundacja uczestniczyła w pikniku, organizowanym przez zaprzyjaźnioną Harcerską Organizację Patriotyczno-Wychowawczą CICHOCIEMNI z Brzegu Dolnego.
V Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Ratunkowych

24-26 września 2012 na Zamku Książ odbyła się V Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Ratunkowych, której tematem były wypadki masowe i katastrofy.
I Powiatowe Manewry Poszukiwawczo-Ratownicze

15 września 2012 na terenie powiatu trzebnickiego odbyły się I Powiatowe Manewry Poszukiwawczo-Ratownicze organizowane przez Grupę Ratownictwa Specjalistycznego Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiszni Małej oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Trzebnicy.
III Warsztaty Ratownictwa Specjalistycznego Kozubnik 2012

W dniach 7-9 września nasza Fundacja wzięła udział w III Warsztatach Ratownictwa Specjalistycznego KOZUBNIK 2012 "PRZEWODNIK-PIES-GPS" organizowanych przez Grupę Ratownictwa Specjalistycznego OSP Kęty. Głównym tematem były akcje poszukiwawcze w terenie otwartym.
Spotkanie w Sobótce

9-11 listopada w schronisku „Pod Wieżycą” w Sobótce odbyło się spotkanie integracyjne, programowe i Rada Fundacji.
Fundacyjny Klub Nurkowy

Jako że nasza Fundacja ma „działkę” nurkową, czyli klub nurkowy zrzeszony w Komisji Działalności Podwodnej PTTK, wypadałoby skreślić kilka słów na temat – moim skromnym zdaniem – dość bogatego w nurkowe wydarzenia sezonu nurkowego 2012, który wcale jeszcze się nie zakończył.
Ostatnie zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji Psi Ratownicy

W ostatnich zawodach I edycji Championatu 2012 w Kunicach 29.09.2012 r. udział wzięło 8 zespołów w klasie początkującej oraz 3 zespoły w klasie zaawansowanej. W tej edycji w składzie sędziowskim mieliśmy przyjemność gościć Panią Ritę Breesch z Belgii.
Wszyscy w jednym celu

Podejmując decyzję o założeniu Fundacji Na Rzecz Psów Pracujących PSI RATOWNICY, połączyła nas chęć do pracy z psami i szkolenia ich do ratownictwa, przede wszystkim wodnego. Chcieliśmy też sami być ratownikami, pomagać innym, podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Móc działać, ale też spędzać razem aktywnie czas.
FUNDACJA dla FUNDACJI

Czyli o działalności osób z Fundacji Na Rzecz Psów Pracujących 
PSI RATOWNICY w Pokojowym Patrolu –
grupie Wolontariuszy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Gosławice 2012

W tym roku po raz pierwszy nasza Fundacja zorganizowała zawody pracy wodnej o tytuł Championa Pracy Wodnej.

Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni
1999-2019 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms