tu jesteś:  Strona główna»PRACA Z PSEM»Ratownictwo wodne»Relacje
Pokazy w Wiszni

18-19 lipca w Wiszni Małej miał się odbyć wielki festyn powiatowy wieloma atrakcjami i punktem kulminacyjnym w postaci koncertu Zbigniewa Wodeckiego.
Warsztaty szkoleniowe "Człowiek i pies - idealny team"

Pokaz i szkolenie w Sopocie

W długi czerwcowy weekend wyjechaliśmy dużą ekipą do naszego zaprzyjaźnionego CKRW w Sopocie na mocne szkolenie w wodach morskich. Szkolenie miało się odbyć przy okazji organizowanego dla „Pomóżmy Razem” pokazu pracy wodnej.
 

Kroniki Zhiry – rozdział pierwszy

„Woda – pierwszy kontakt”
Szkolenie czas zacząć

21 maja zamieszkała z nami mała labradorka z programu „Pomóżmy Razem”. Otrzymała domowe imię Zhira i szkolona będzie do ratownictwa wodnego.
Festyn motorowodny na Odrze

W sobotę 9 maja 2009 roku na Odrze w samym sercu Wrocławia otworzono oficjalne marinę i zorganizowano festyn motorowodny. Podczas festynu miało być wiele atrakcji, zwłaszcza na wodzie, a jedną z tych atrakcji miały być pokazy Grupy Operacyjnej Dolnośląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Sekcję psów ratowniczych reprezentowali członkowie i sympatycy Fundacji Psi Ratownicy.
Opowieści Rai – łykend w Kunicach

Witajcie, to ja, Wasza ulubiona reporterka Raja – mały nowofundland. Dziś opowiem Wam, jak w kwietniową ciepłą sobotę i niedzielę otworzyliśmy sezon pływania w Kunicach.

Trening wodny w śmigus-dyngus

Drugi dzień świąt, śmigus-dyngus, lany poniedziałek – według tradycji nie wypada tego dnia pozostać suchym. My od kilku lat mamy też swoją tradycję – trening z psami w wodzie, w dodatku na Śląsku.
Opowieści Rai - Lany Poniedziałek w Legnicy

Dawno nie pisałam, ale czas wrócić do starych zwyczajów. Dziś opowiem Wam jak z moim bratem Merlinkiem, moim kolegą Orso i tymczasowiczką Artą uczciliśmy lany poniedziałek kąpielą w jeziorku w Spalonej.

„Pieski” Dzień Kobiet – przedwiosenne rozpływanko

Dzień Kobiet w tym roku przypadł bardzo sympatycznie – w niedzielę. Co zrobić z takim miłym dniem? To zależy… Jeśli ma się w domu dwa stęsknione po zimie za wodą nowofundlandy, można taki dzień wykorzystać na przedwiosenne rozpływanko ;)
Urodziny

Pod koniec sezonu 2008 zaczęliśmy zastanawiać się, kiedy pierwszy raz wejść do wody w 2009 roku. Postanowiłam, że musi to być wcześniej niż kąpiel w sezonie poprzednim, tj. 2 marca. Wtedy wpadłam na pomysł, aby były to moje urodziny!
Szkolenie z ratownictwa lodowego w Rogoźniku 10.01.2009

Ratowanie tonących z wody z wykorzystaniem nowofundlandów „rozpracowaliśmy” już na wiele sposobów – nasze psy wykonują ćwiczenia nie tylko funkcjonujące w Polsce, ale i zaczerpnięte od naszych zagranicznych przyjaciół.
III Mistrzostwa Psów Ratowniczych Dąbrowa Górnicza 2008

Opowieści Rai - Manewry Jednostek i Grup Ratowniczych Wały 2008

Opowieści Rai - Opowieść o Belgach


Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-51) »» Ostatni
1999-2019 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms