tu jesteś:  Strona główna
V urodziny Fundacji PSI RATOWNICY
W tym roku nasza Fundacja obchodzi 5 urodziny. Jak co roku zaplanowaliśmy tort i uroczystą kolację. W tym roku wzorem poprzednich lat postanowiliśmy połączyć urodziny z Certyfikacją w Kunicach. Tak więc rozpoczęliśmy planowanie.Tort tak jak poprzednio miała zrobić koleżanka Ani która robiła nam torty w latach poprzednich. I tak jak poprzednio pomysł na tort do końca miał pozostać tajemnicą.

My w tym czasie zajęliśmy się cateringiem. Ze względu na nawał zajęć nie mogłem się tym zająć osobiście, więc zamówiliśmy kolację w barze na terenie Bazy WOPR. Dodatkowo Fundacja „Psi Ratownicy” zafundowała kiełbaski na ognisko.

W dzień certyfikacji, wieczorem po wysuszeniu futer i rozwieszeniu pianek, po sklarowaniu sprzętu po certyfikacji rozpoczęliśmy 5 urodziny Fundacji. Najpierw był tort, który w ciekawy i oryginalny sposób przedstawiał większość specjalności naszych psów, a więc pracę w wodzie, pracę poszukiwawczą – w terenie otwartym i na gruzach, a także sporty, jak frisbee. Po torcie, który jak co roku nas zaskoczył wyglądem a także dobrym smakiem rozpoczęliśmy kolację. Kolację, która po jakimś czasie przeniosła się z sali do ogniska, gdzie siedzieliśmy do późnego wieczora, rozmawiając, żartując i śmiejąc się, jak za dawnych dobrych czasów. Ostatnio wszyscy są zabiegani i zajęci i mamy coraz mniej okazji do posiedzenia przy ognisku w takim gronie i pogadaniu o wszystkim i niczym.

Rozpoczynamy planowanie kolejnego roku pełnego wyzwań, celów i planów, które będziemy godzić z życiem osobistym. I oby – jak co roku – udawało nam się to pogodzić.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z planami na rok 2014, które już wkrótce pojawią się na naszych stronach, forum, Facebooku.

Przemek

 

 

 


 


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2747

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms