tu jesteś:  Strona główna
IV Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej 2013
W Kunicach 22 września 2013 r. odbyły się ostatnie w tym roku, finałowe zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji „Psi Ratownicy”. Zawody, których w tym roku sponsorem była firma Canine Caviar, producent karm dla zwierząt.

Zawody odbyły się dzień po Certyfikacji Pracy Wodnej i po urodzinach Fundacji na terenie bazy WOPR w Kunicach. W zawodach w dwóch klasach – początkującej i zaawansowanej – wzięło udział 14 zespołów, które walczyły o tytuły Championa Pracy Wodnej Fundacji „Psi Ratownicy” 2013.
 

A walczyć było o co – cenne nagrody ufundowane przez Canine Caviar, a także puchary ufundowane przez Fundację „Psi Ratownicy”.

Zawody sędziowali:

Norbert Koziar – sędzia całego cyklu zawodów

oraz gościnnie Christian Diedrichs, który dzień wcześniej sędziował Certyfikację.

Było jak zwykle dużo zabawy i śmiechu, atmosfera była świetna, wszystkie starty nagradzane były gromkimi oklaskami, i mimo rywalizacji wszyscy kibicowali sobie nawzajem. Właśnie dla takiej atmosfery organizacja tego typu imprez ma sens.

Końcowe wyniki IV edycji zawodów o tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji „Psi ratownicy” w Kunicach, a także całego cyklu przedstawia poniższa tabelka:

 

Gratulujemy zwycięzcom:

Natalii Baranowskiej z Kodą, zdobywcom tytułu Championa Pracy Wodnej Fundacji „Psi Ratownicy” 2013 w klasie początkującej,

oraz Monice Janeckiej z Zhirą, zdobywcom tytułu Championa Pracy Wodnej Fundacji „Psi Ratownicy” 2013 w klasie zaawansowanej.

Dziękujemy za tegoroczną edycję zawodów:

Sponsorowi firmie Canine Caviar

Sędziemu głównemu Norbertowi Koziarowi

Uczestnikom zawodów

Wszystkim, którzy przez cały rok pomagali przy organizacji zawodów – pozorantom, pontonowym

Dorocie Baranowskiej, organizatorowi tegorocznej edycji Championatu Pracy Wodnej.

Zapraszamy w przyszłym roku do udziału w nowej edycji zawodów o tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji „Psi Ratownicy” 2014.

Przemek

 


 


« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2293

1999-2019 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms