tu jesteś:  Strona główna
Trzydziestolecie Dolnobrzeskich Cichociemnych
30 listopada na zaproszenie Sztabu Naczelnego Harcerskiej Organizacji Wychowawczo-Patriotycznej CICHOCIEMNI z Brzegu Dolnego, wspólnie z Grupą Ratownictwa Specjalistycznego OSP Wisznia Mała wzięliśmy udział w uroczystości obchodów Jubileuszu 30-lecia Dolnobrzeskich Cichociemnych.

Organizacja uroczystości przerosła oczekiwania wszystkich, ale z drugiej strony czego można było spodziewać się po Cichociemnych.

Galę uświetnili swoją uroczystością m.in. wicemarszałek województwa dolnośląskiego, były komandos GROMu, kombatant wojenny, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie, przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu wołowskiego, radni miasta Brzeg Dolny oraz wiele innych ważnych osobistości.

Ogromnie miło było i nam gościć na tej uroczystości, ponieważ pomysłodawca, założyciel oraz Naczelnik HO Cichociemni to nasz przyjaciel, członek GRS OSP Wisznia Mała oraz członek Zarządu Fundacji PSI RATOWNICY, a osoby z naszej Fundacji to Instruktorzy w tejże organizacji, a nasze dzieci to ich wychowankowie i harcerze.

Cichociemnym zawdzięczam wiele szkoleń medycznych, wspólnych wyjazdów, możliwość korzystania z parku linowego oraz obiektów sportowych na terenie gminy Brzeg Dolny.

Gratulujemy zdobycia zaufania lokalnej społeczności oraz władz. Podziwiamy za umiejętność organizacji obozów, zimowisk, rajdów, pikników, zabezpieczeń medycznych, pokazów ratowniczych, skupiania wokół siebie dzieci i młodzieży i za tyle lat wspaniałej, wspólnej działalności dla dobra innych.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, ponieważ jak nic cenimy sobie współpracę z tą organizacją oraz udział w ich przedsięwzięciach. Na Cichociemnych można liczyć, jak na nikogo!

Dziękujemy również za ich pamięć oraz statuetkę wręczoną przedstawicielom naszej Fundacji w czasie uroczystości.

Nika
 


« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2616

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms