tu jesteś:  Strona główna
III edycja 2014 Zawodów Pracy Wodnej
16 sierpnia 2014 zaplanowaliśmy trzecią edycję zawodów o tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji PSI RATOWNICY. Zawody miały się odbyć w Rogoźniku a sponsorem – jak każdej edycji w tym roku – także był Doctor Dog.


 

 

 

 


 Już dzień wcześniej na polu namiotowym pojawiło się kilku uczestników a dzięki Gospodarzom – Arkowi i Dorocie – wieczór jak zwykle był długi i wesoły. Ognisko, nocne rozmowy i wiele śmiechu znowu przypomniało nam dlaczego robimy to co robimy i dlaczego w takim towarzystwie.

Od rana liczyliśmy na ładną pogodę. Jeszcze zanim się rozpoczęło losowanie mieliśmy i słońce i deszczyk, ale ogólnie było ciepło i rześko. Z niewielkim opóźnieniem rozpoczęło się losowanie numerów startowych i zadań. Wylosowano:

W klasie początkującej:

1. Skok z pontonu do przewodnika

2. Aport odbierany od pomocnika z pontonu – pies startuje z brzegu

3. 4. Holowanie manekina – pies startuje z brzegu

Holowanie pontonu – pies startuje z brzegu

a w klasie zaawansowanej:

1. Wiosło z łodzi do łodzi

2. Zanoszenie koła do tonącego – pies startuje z pontonu

3. Akcja ratownicza

4. Ratowanie tonącego z tłumu ( jeden z czterech)

Podczas zawodów pogoda była kapryśna, był także moment, że zastanawialiśmy się nad przerwaniem zawodów, bo pojawiły się na horyzoncie burzowe chmury, ale przeszły szybko i było już całkiem słonecznie.

Wyniki zawodów pokazuje tabelka, i co ciekawe – przed ostatnimi zawodami temat zwycięstwa w Championacie pozostaje otwarty w każdej z klas.

 

Dziękujemy uczestnikom, sponsorowi Doctorowi Dogowi oraz wszystkim sympatykom i zapraszamy na ostatnie zawody w Kunicach we wrześniu!
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 4162

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms