tu jesteś:  Strona główna
Wieczór Marzeń we wrocławskim ZOO
11 czerwca br. we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym odbyła się kolejna edycja „Wieczoru Marzeń” – imprezy dla dzieci. W tym roku wystąpiliśmy na niej w podwójnej roli – jak co roku będąc atrakcją dla wszystkich odwiedzających tego dnia ZOO dzieci, a dodatkowo w roli przewodników dla dzieci z naszego projektu „Wy nie wiecie, a ja wiem…”.
 
 

Dla dzieciaków z Piławy i Milina wycieczka ta była kolejnym spotkaniem w ramach naszego projektu, tym razem dzieciom towarzyszyli rodzice i rodzeństwo. Była okazja, żeby zobaczyć jak bardzo przez te kilka miesięcy dzieci i ich rodziny oraz członkowie Fundacji zintegrowali się. Wszyscy świetnie się bawili.

Nasze psy w tym roku wystąpiły w nietypowym składzie, sporą część stanowiły małe pieski, które świetnie sprawdzają się w dogoterapii, a przy tym mniej straszą zamieszkujące Ogród Zoologiczny zwierzęta, ale nie zabrakło też nowofundlandów i labradorów.

Jak zwykle impreza w ZOO była bardzo ciekawa i świetnie przygotowana, było mnóstwo atrakcji, w większości niedostępnych na co dzień. Można było nawet spotkać spacerującego wśród zwiedzających i odpowiadającego na pytania dyrektora ZOO Pana Ratajczaka.

Cieszymy się, że co roku jesteśmy zapraszani na Wieczór Marzeń, bo jest to także dla nas świetna okazja do wybrania się do Ogrodu Zoologicznego całymi rodzinami z psami, dziećmi, w gronie przyjaciół z Fundacji. To bardzo miła tradycja, którą chętnie będziemy podtrzymywać.

Składamy ogromne podziękowania Zarządowi Wrocławskiej firmy SEVIBUS, która zapewniła dzieciom z Piławy i Milina transport do ZOO swoim autobusem.

Magda
 


 


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2536

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms