tu jesteś:  Strona główna
Lany Poniedziałek
Cóż można zrobić ze świątecznym poniedziałkiem? Można siedzieć przy stole, oglądać po raz setny powtórki tych samych filmów albo... uszanować tradycję i być mokrym.

Nasza ekipa wybrała ten ostatni wariant i zgodnie stawiliśmy się w poniedziałkowe przedpołudnie na kąpielisku w Wiszni Małej. Silna ekipa w składzie: Magda, Nika i Mela (które zapobiegawczo przyjechały już w piankach, zabierając ze sobą Negrę, Speeda i Fridę), Asia z Aidacho, Magda z Czekoladą i Megi, Ania z Linuxem i Sabą (która przybyła towarzysko), Michał z Bianką oraz Ania z Yato, mimo zimnej wody zainicjowała tegoroczny sezon wodny. Zaczęliśmy od aportów, potem psy holowały surfera, przytomnego tonącego, aby zakończyć czymś znacznie trudniejszym – holowaniem nieprzytomnego.

Po dwuipółgodzinnym treningu, usatysfakcjonowani, rozjechaliśmy się do domów. Trening zapewne trwałby dłużej, gdyby nie propozycja team swimmingu – wszyscy zaczęli sobie przypominać o rodzinnych obowiązkach, umówionych spotkaniach i innych niecierpiących chwili zwłoki zadaniach ;)

Ania


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2594

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms