tu jesteś:  Strona główna
Weekend pływająco – „kulturalny”
24-25.09.2011
Członków Fundacji łączą sprawy głównie psie i to one są z reguły pretekstem do spotkań, ale tym razem stada Dzidków i Baranków  spotkały się w Rogoźniku  z powodu innych wspólnych sympatii – koncertu zespołu Kult.
 

Jak można się było spodziewać – i tak skończyło się jak zwykle – na wspólnym treningu, i to zarówno w sobotę, przed koncertem, wykorzystując przepiękną słoneczną, choć zdecydowanie temperaturowo jesienną pogodę, jak i w niedzielny baaardzo wczesny poranek – w niesamowitym, wręcz bajkowym klimacie oparów mgły unoszących się nad jeziorem w pierwszych promieniach porannego niedzielnego słońca.

Na trening dołączyli do nas nasi młodzi przyjaciele z Drużyny Ratowniczej z Psami „PATROL” Asia i Szymek z Hawk’iem. Podczas sobotniej „edycji” treningu towarzyszyła nam poważna jednostka pływająca, co dokumentuje jedno ze zdjęć (niech Was nie zwiedzie skala :) ) Przetrenowaliśmy zarówno dobrze znane naszym psom ćwiczenia, jak i nowe, zaczerpnięte od naszych zagranicznych przyjaciół. Oczywiście, nie zapomnieliśmy o tym, że to w końcu wolny weekend.

Po raz kolejny okazało się, że na prawdziwych pasjonatów pływania z psami zawsze można liczyć – zamiast spotkać się przy kawce, iść na koncert (który zresztą przewyższył nasze oczekiwania) i rano się rozjechać do domów (bagatelka, mamy do siebie 240 km) – to my skrupulatnie wykorzystaliśmy ten czas na wspólną aktywność z naszymi futrzastymi kompanami.

Dorota

 


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2456

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms