tu jesteś:  Strona główna»AKTUALNOŚCI»Relacje
Fundusz Pomocy Psom Ratowniczym Fundacji Psi Ratownicy

Powstał na samym początku 2019 roku. Do tej pory pomocą zostało objętych aż 19 psów!
Leczenie psów ratowniczych

Wsparcie w leczeniu Zhiry przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy.
Certyfikacja Pracy Wodnej 2015 - Zaproszenie

6 września 2015 w Zaniemyślu, odbędzie się Certyfikacja Pracy Wodnej według przepisów Fundacji PSI RATOWNICY. Sędziować będzie pani Rita Breesch z Belgii.

Poszukiwanie Skarbu Tenerisa

11 października 2014 roku tuż po godzinie 11:00 nad zalewem niedaleko miejscowości Słup, w miejscu gdzie pojawiała się postać tajemniczego mężczyzny na koniu zaczęli pojawiać się śmiałkowie, którzy postanowili rzucić wyzwanie legendzie i udać się na poszukiwanie Skarbu Tenerisa.
V ZIMOWY BIEG PATROLOWY PSICH RATOWNIKÓW

Jubileuszowa, 5. edycja Zimowego Biegu Patrolowego PSICH RATOWNIKÓW za nami!
IV edycja 2014 Zawodów Pracy Wodnej edycja 2014 Zawodów Pracy Wodnej

13 września 2014 odbyły się ostatnie zawody w cyklu Championat Pracy Wodnej Fundacji PSI RATOWNICY. Sponsorem naszych zawodów w tym roku był producent doskonałych karm Doctor Dog.
III edycja 2014 Zawodów Pracy Wodnej

16 sierpnia 2014 zaplanowaliśmy trzecią edycję zawodów o tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji PSI RATOWNICY. Zawody miały się odbyć w Rogoźniku a sponsorem – jak każdej edycji w tym roku – także był Doctor Dog.


 

 

 

 

II edycja 2014 Zawodów Pracy Wodnej

W tym roku już po raz trzeci nasza Fundacja jest organizatorem Championatu Pracy Wodnej Fundacji „PSI RATOWNICY”. Głównym sponsorem tegorocznej edycji jest firma Doctor Dog, producent wyśmienitej mięsnej karmy dla psów.


 

 

 

 

Człowiek i pies - idealny team

Od 29 czerwca do 12 lipca 2014 roku odbywały się Letnie Warsztaty Szkoleniowe „Człowiek i pies – idealny team” DRZEWICZ 2014.
 
 
Pierwsze zawody Championatu Pracy Wodnej w edycji 2014

W tym roku już po raz trzeci nasza Fundacja jest organizatorem Championatu Pracy Wodnej Fundacji „PSI RATOWNICY”. Głównym sponsorem tegorocznej edycji jest firma Doctor Dog, producent wyśmienitej mięsnej karmy dla psów.
4. Zimowy Bieg Patrolowy PSICH RATOWNIKÓW

W nocy z 1 na 2 lutego 2014 roku w Wiszni Małej odbył się 4. Bieg Patrolowy PSICH RATOWNIKÓW organizowany przez Fundację Na Rzecz Psów Pracujących PSI RATOWNICY oraz Grupę Ratownictwa Specjalistycznego OSP Wisznia Mała.
.
 
Spotkanie programowe 2013

24 listopada 2013 r. spotkaliśmy się w urokliwych Twardocicach na spotkaniu programowym Fundacji.
Trzydziestolecie Dolnobrzeskich Cichociemnych

30 listopada na zaproszenie Sztabu Naczelnego Harcerskiej Organizacji Wychowawczo-Patriotycznej CICHOCIEMNI z Brzegu Dolnego, wspólnie z Grupą Ratownictwa Specjalistycznego OSP Wisznia Mała wzięliśmy udział w uroczystości obchodów Jubileuszu 30-lecia Dolnobrzeskich Cichociemnych.
Konferencja dot.działań w Internecie „Now!Go Online 2″


IV Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej 2013

W Kunicach 22 września 2013 r. odbyły się ostatnie w tym roku, finałowe zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji „Psi Ratownicy”. Zawody, których w tym roku sponsorem była firma Canine Caviar, producent karm dla zwierząt.

Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
1999-2024 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms