tu jesteś:  Strona główna»PRACA Z PSEM»Dogoterapia»Relacje
Dzień Dziecka w Ośrodku Dla Dzieci Niesłyszących we Wrocławiu

4 czerwca reprezentując Fundację oraz GRS OSP Wisznia Mała wzięłyśmy z Fridą udział zabawie z okazji Dnia Dziecka, w Ośrodku Dla Dzieci Niesłyszących we Wrocławiu.
Dzieciaki i psiaki

Wrocławska Galeria Grunwaldzka - Kinderplaneta
 
Wieczór Marzeń we wrocławskim ZOO

11 czerwca br. we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym odbyła się kolejna edycja „Wieczoru Marzeń” – imprezy dla dzieci. W tym roku wystąpiliśmy na niej w podwójnej roli – jak co roku będąc atrakcją dla wszystkich odwiedzających tego dnia ZOO dzieci, a dodatkowo w roli przewodników dla dzieci z naszego projektu „Wy nie wiecie, a ja wiem…”.
 
 
Warsztaty "Letnia przygoda z psem" Lgiń 2010

Kallisto odwiedza Mrągowo

Wizyta we wrocławskim przedszkolu

Kolorowe pieski bardzo lubią mnie

20 marca spotkaliśmy się z dziećmi z Milina i Piławy pod hasłem „Kolorowe pieski bardzo lubią mnie” i bawiliśmy się kolorami.
Łapy, łapy, cztery łapy - II warsztaty "Wy nie wiecie a ja wiem..."

W ostatnią sobotę lutego spotkaliśmy się po raz drugi z dziećmi z Piławy i Milina na Warsztatach „Wy nie wiecie, a ja wiem jak rozmawiać trzeba z psem bo poznałem język psi gdy mieszkałem w pewnej wsi”.
Witaj piesku - I warsztaty "Wy nie wiecie a ja wiem..."

30 stycznia odbyły się pierwsze warsztaty w ramach programu „Wy nie wiecie a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem, bo poznałem język psi, gdy mieszkałem w pewnej wsi” współfinansowanego przez Fundację Jana Kantego Steczkowskiego.
Jadźka w szkole

W dniach 17-18 grudnia Szkołę Podstawową Nr 1 w Świdnicy odwiedziła Jadźka ze swym ludziem. Przeprowadziła ona zajęcia propagujące bezpieczne zachowanie dzieci wobec psów w ramach projektów „Bezpieczna szkoła” i „Szkoła bez przemocy”, w których szkoła bierze czynny udział.
Rami z Mikołajem na Kasztelańskiej

7 grudnia Ramiro przyprowadził Mikołaja do dzieci na ul. Kasztelańską. Na widok Mikołaja dzieci podniosły krzyk i uciekły :)
Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Ramiro na Kasztelańskiej

Warsztaty Dogoterapeutyczne

Wykorzystanie psa w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym
Warsztaty Fundacji PSI RATOWNICY, Sobótka, 13-15 listopad 2009
Inka i Graf odwiedzają gimnazjum


Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-54) »» Ostatni
1999-2024 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms