tu jesteś:  Strona główna»PRACA Z PSEM»Ratownictwo wodne»Relacje
II edycja 2014 Zawodów Pracy Wodnej

W tym roku już po raz trzeci nasza Fundacja jest organizatorem Championatu Pracy Wodnej Fundacji „PSI RATOWNICY”. Głównym sponsorem tegorocznej edycji jest firma Doctor Dog, producent wyśmienitej mięsnej karmy dla psów.


 

 

 

 

III edycja 2014 Zawodów Pracy Wodnej

16 sierpnia 2014 zaplanowaliśmy trzecią edycję zawodów o tytuł Championa Pracy Wodnej Fundacji PSI RATOWNICY. Zawody miały się odbyć w Rogoźniku a sponsorem – jak każdej edycji w tym roku – także był Doctor Dog.


 

 

 

 

III Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Rogoźnik 2013

9 sierpnia 2013 roku w Rogoźniku (powiat będziński, województwo śląskie) odbyły się trzecie Zawody o Tytuł Championa Pracy Wodnej 2013.


Certyfikacja pracy wodnej Fundacji PSI RATOWNICY 2013

Każdego roku najważniejszym wydarzeniem związanym z wodą w Fundacji Psi Ratownicy jest Certyfikacja Pracy Wodnej. Także w tym roku zaplanowaliśmy certyfikację.
II Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Drzewicz 2013

20 lipca 2013 roku, podczas obozu szkoleniowego „Człowiek i pies – idealny team” odbyły się zawody pracy wodnej z cyklu „Championat Pracy Wodnej Fundacji PSI RATOWNICY”.
II Festiwal na Odrze "Piana Bosmana"

26 maja 2013 r. na zaproszenie Bractwa Motorowodnego Piana Bosmana ze Ścinawy Polskiej wzięliśmy udział w II Festiwalu na Odrze "Piana Bosmana", pikniku rekreacyjno-turystycznym, będącym dolnośląską inauguracją sezonu motorowodnego.
Sezon wodny 2013 rozpoczęty!

W tym roku zima wyjątkowo długo kazała nam czekać na zmianę stanu skupienia wody na jeziorach… Z tego też powodu dopiero w kwietniu udało się zrobić pełnowymiarowy trening wodny z wszelkimi „szykanami” :) Łódź zwodowana, sprzęt przewietrzony, a psy?
Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Gosławice 2012

W tym roku po raz pierwszy nasza Fundacja zorganizowała zawody pracy wodnej o tytuł Championa Pracy Wodnej.
Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Zaniemyśl 2012

W tym roku po raz pierwszy nasza Fundacja zorganizowała zawody pracy wodnej o tytuł Championa Pracy Wodnej.
Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Radzyń 2012

W tym roku po raz pierwszy nasza Fundacja zorganizowała zawody pracy wodnej o tytuł Championa Pracy Wodnej.
Weekend pływająco – „kulturalny”

24-25.09.2011
Członków Fundacji łączą sprawy głównie psie i to one są z reguły pretekstem do spotkań, ale tym razem stada Dzidków i Baranków  spotkały się w Rogoźniku  z powodu innych wspólnych sympatii – koncertu zespołu Kult.
 
Certyfikacji Pracy Wodnej Fundacji Psi Ratownicy

Tegoroczna certyfikacja pracy wodnej, według regulaminu naszej Fundacji, miała się odbyć podczas Klubowej Wystawy Nowofundlandów w Borkach 4 września.  Wszystko było zaplanowane, bilet dla sędziego zabukowany… Niestety, kilka tygodni wcześniej dowiedzieliśmy się, że Sanepid wprowadził na tamtejszym akwenie całkowity zakaz kąpieli z powodu inwazji groźnych dla zdrowia sinic. Nie pozostało nam nic innego jak zmienić termin i miejsce zawodów.
Certyfikacja Pracy Wodnej Psów Stowarzyszenia Terranova

19 sierpień 2011 r.
Treningowe poniedziałki

Czyli Wrocławskie Zorganizowane Grupy Treningowe.
Lany Poniedziałek

Cóż można zrobić ze świątecznym poniedziałkiem? Można siedzieć przy stole, oglądać po raz setny powtórki tych samych filmów albo... uszanować tradycję i być mokrym.

Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-51) »» Ostatni
1999-2024 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms