tu jesteś:  Strona główna»ADOPCJE

ADOPCJE

Możesz wspomóc nasze działania

wpłacając darowiznę lub biorąc udział w aukcjach internetowych.

 

Nasze psy, psy ludzi działających w Fundacji PSI RATOWNICY są podwójnie szczęśliwe. Nie tylko mają zapewniony „wikt i opierunek” doprawiony sporą dawką miłości. Mają też pracę, którą wypełniają z zaangażowaniem i pasją. Są spełnione. Pies szczęśliwy to pies, który ma poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Tak, możemy być dumni. Jesteśmy dumni. Ale nie możemy, nie chcemy, nie potrafimy zapomnieć o całej rzeszy czworonogów, którym źle się dzieje. O futrach zamkniętych w ciasnych, przepełnionych, schroniskowych kojcach. O futrach, które nie potrafią znaleźć się w tym bezwzględnym świecie, bez ukochanego opiekuna. O futrach, które schorowane, ze skołtunioną sierścią, odarte z dumy spoglądają zza krat.
Puste, martwe spojrzenie psa pozbawionego nadziei, to widok, którego się nie zapomina, trafia głęboko w serce i nie pozwala przejść spokojnie obok psiego nieszczęścia. Jednak próbując pomóc wszystkim, często nie pomaga się żadnemu. Dlatego skupiliśmy się na niesieniu pomocy nowofundlandom. Jeżeli posiadać będziecie informacje o jakimś nieszczęśniku, proszę o kontakt. Jeżeli jesteście gotowi przyjąć pod swój dach kupę futra, która się ślini, z domu robi piaskownicę, która ma na wszystko czas, a jednocześnie ma serce wielkie jak on sam, proszę o kontakt.

Nie jesteśmy sami w niesieniu pomocy niufom. W Stowarzyszeniu Terranova działa sekcja pomocy. Zajrzyjcie również na ich stronę, na ich forum. Im więcej nas, tym lepiej dla naszych opuszczonych braci mniejszych.

Nasza Fundacja zajmuje się wspomaganiem osób i instytucji, które zajmują się ratowaniem i opieką nad zwierzętami. Otoczyliśmy opieką Przytulisko Pani Ewy Komajdy. Pani Ewa, osoba o wielkim sercu poświęca większość swojego czasu na opiekę i ratowanie piesków, kotków, koni i wszystkich innych zwierzaków potrzebujących pomocy ludzi. Pozostały jej czas poświęca na zdobywanie funduszy na swoją „misję”. 

Fundacja „Psi Ratownicy” organizuje zbiórki produktów i pieniędzy, które przeznacza na wsparcie przytuliska a także innych miejsc pomagających psom. Oprócz tego podczas różnego rodzaju wydarzeń, w których biorą udział Psi Ratownicy zdobywamy różnego rodzaju rzeczy, które przekazujemy potrzebującym, pomagającym psom.

Podczas targów Zoobotanika 2008 zdobyliśmy kilkadziesiąt kilogramów jedzenia dla psów i kotów, które przekazaliśmy Pani Ewie.
A poniżej kilka zdjęć z przytuliska Pani Ewy Komajdy. Wszyscy, którzy chcieliby przekazać cokolwiek dla przytuliska, proszę o kontakt z naszą Fundacją. Możemy odebrać wszelkiego rodzaju dary w każdym miejscu w Polsce własnym transportem.


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 191444

1999-2023 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms