tu jesteś:  Strona główna
Zoobotanika 2008
W dniach od 12 do 14 września 2008 roku we Wrocławiu odbywały się targi zoologiczne „Zoobotanika 2008”.

Na targach tych wystawiali się hodowcy małych zwierząt, producenci karm, akwaryści terraryści, a także różne organizacje związane z opieką nad zwierzętami i zajmujące się pracą ze zwierzętami.
Dzięki uprzejmości Związku Kynologicznego O/Wrocław oraz Fundacji CZE-NE-KA, po raz pierwszy pod swoim sztandarem zaprezentowała się Fundacja Na Rzecz Psów Pracujących „Psi Ratownicy”.

W pocie czoła i z wypiekami na twarzy przygotowane ulotki oraz baner i już w piątek rozstawia się stoisko w Hali Stulecia. Pomocą służą zaprzyjaźnieni Ratownicy DWOPR, na których jak zwykle możemy liczyć. Od piątku do niedzieli na stoisku siedzą na zmianę przewodnicy i różne psy, ratownicy i przyjaciele, którzy pomagają nam, ile tylko mogą.

A praca jest ciężka bo przez 3 dni nie ma prawie jednej chwili, w której przy naszym stanowisku nie ma ludzi. Wszyscy miziają psy, pytają o wychowanie, o Fundację, o pracę z psem, o szkolenia, o ratownictwo, o żywienie, o wszystko co tylko związane z psami. Psy po kilku godzinach miziania są tak padnięte, że zasypiają, potem się budzą i znowu zasypiają.

Targi generalnie dla nas bardzo udane, nawiązaliśmy nowe kontakty, zdobyliśmy trochę darów dla Przytuliska pani Ewy, którym opiekuje się Fundacja.

Można by jeszcze wiele na ten temat pisać, ale prościej będzie jak obejrzycie zdjęcia.


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2583

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms